X
X
TRY

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Resthost Güvenilir Hosting Hizmeti

Resthost Bilişim, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için alan adları ve hosting hizmetleri sağlamaktadır. Diğer hosting firmaları ile kıyaslandığında daha esnek bir yapı göstererek ihtiyaçlarınıza göre hizmet sunmak için sadece fiziksel, sanal ve bulut altyapısını kullanmaktadırlar. Sunucuları ise %99 kesintisiz çalışma garantisi sağlamaktadır.RestHost Bilişim, müşterilerine sanal sunucu, özel sunucu, web hosting, web tasarım, alan adı ve oyun sunucusu hizmetleri sunarak müşterilerine 60GBit yurtiçi ve 960GBit uluslararası korumayı ücretsiz olarak sunmaktadır.

1Gbps internet hatları sağlamasının yanı sıra 500Mbps altına düşmeme garantisini de veriyor. Amaçları doğrultusunda kendi imkan ve bilgilerini kullanarak en iyi koruma hizmetlerini ülkemizde en uygun fiyata sunmayı başarmaktır. DDoS koruması açısından web siteleri ve oyun sunucuları için %99 koruma konusunda oldukça başarılılar. Halihazırda bir oyun sunucunuz veya web siteniz varsa, bunu kesintisiz olarak sürdürebilmektedirler.

Resthost Bilişim ve Sağladığı Hizmetler

Resthost Bilişim her geçen gün altyapılarını güçlendirmeye devam ederken yeni proje ve de hizmetler de kendilerini geliştirmeye devam etmektedir. Sağladığı hizmetler arasında yer alan oyun sunucuları, hosting ve diğer hizmetleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Neden Resthost Bilişim Tercih Edilmeli?

Geleneksel pazarlama yöntemleriyle karşılaştırıldığında dijital pazarlamanın avantajları giderek daha belirgin hale geldi. Resthost Bilişim, dijital dönüşüme başlama kararı almış veya mevcut varlığını geliştirmek isteyen firmaların tüm ihtiyaçlarını aynı çatı altında toplamayı başarmaktadır. Türkiye'nin en büyük İnternet sağlayıcısı Tier-3 World Standard olan COMNET veri merkezinde barındırılmakta ve hat kapasitesi Türkiye'deki tüm veri merkezlerinin toplamını aşmaktadır.

2 yıldır faaliyet gösteren bir firma olarak hem fiyat performans açısından hem sorunsuz koruma sağlaması açısından hem de ödeme otomasyonları ile minimum fiyatta maksimum performans sunmaktadır.

 

 


Billing Automation by WISECP
Top